Shitet shtepia ne Arbëri (ish Dragodani)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 09 Tet 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: Arbëri(ish Dragodani)
Sipërfaqe: 249 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia me Lokal Afarist dhe garazhë.

Objekti ndodhet ne lagjen Arberia- Prishtine
dhe perbehet nga:

a)Perdhesa (me dhome dite 16 m², Kuzhina 11 m², Banjo 4 m², Depo1- 4.5 m², Depo2- 13
m², Depo3 - 16 m² dhe Korridori 15 m²; Totali 79.5 m²)
b) Kati i parë (me dhome dite 16 m², dhome fjetjes 16 m², Kuzhina 11 m², Banjo 4 m²dhe Koridori 7 m² Totali 54 m²)
c) Meskati (me dhome dite 30 m², Kuzhina 13 m², Kuzhina Verore 7 m², Banjo 5 m² dhe Korridori 4.5 m² Totali 59.5 m²)
d) Kati i dytë (me dhome fjetjes 15 m², dhome fjetjes 16 m², dhome fjetjes 16 m² dhe Koridori 8.5 m² Totali 55.5 m²)
e) Lokali dhe Garazha (Lokali – Lokali afarist 62 m² dhe Garazha 19.5 m²).

Trualli; 3.35 ari
Shtepia : 249.0 m2
Cmimi : 450,000.00 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim