Shitet shtepia ne Arberi(ish Dragodani)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 08 Gsh 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 4 kateshe ne Arberi (ish Dragodani) me siperfaqe prej 400m2 dhe 6.75 ari. Shtepia ka 10 dhoma.Shtepia gjendet ne fillim te Arberise dhe eshte e leshuar me qira per nderkombetar. Çmimi 490.000 €, i diskutueshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim