Shitet shtepia ne Lagjen Nici

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 12 Shk 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Lagja NICI
Sipërfaqe: 360 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne lagjen Nici me siperfaqe prej 360m2 dhe 5 ari truall. Shtepia ka sallonin,kuzhinen me trepezari,4 dhoma gjumi,3 banjo,disa ballkoan. Ne nenkulm ka dhome te madhe dhe banjon. Nxemja qendrore eshte me pelet. Çmimi:290.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim