Shitet shtepia ne Mati I

Shitet nga: Baki Brooklyn 11 Gsh 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Mati I
Sipërfaqe: 210 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia e pameremetuar, nel agjen Mati I, perballe Banesave te Bardha, ne Bregun e Diellit.
Posedon bodrumin 90 m2, katin e pare 90 m2 dhe garazhen 30 m2.
Trualli ka 3.4 ari dhe eshte me infrastructure te plote (rruge, uje, rryme, kanalizim, PTT dhe kabllovik).
Ekziston edhe mundesia per ndrrim me ndonje banese dhe kompenzim.
Per info te tjera, ne tel 049-368 024
Bajrami
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim