Shitet shtepia ne Taslixhe 1

Shitet nga: Mentor 25 Jan 03:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Taslixhe 1
Sipërfaqe: 550 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne Taslixhe 1,P+2,me 6 ari truall,550m2,me garazh,me nxemje qendrore,dhe oborr.
çmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim