Shitet shtepia ne kodren e trimave (vranjevc)

Shitet nga: shtepia ne shitje 04 Shk 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
shitet shtepia ne kodren e trimave (vranjevc) pran sallonit shpresa 50metra dhe 100metra pran sallonit Selvete ne rrugen Shemsi Haziri shtepia eshte 100m katror dhe oborri 100m katror oborr gjithsej 200m katror nr kontakti 044 213 859
3 dhoma
1 kuzhin
1 koridor
1 banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim