Shitet shtepia ne lagjen Kalabria- Emshir

Shitet nga: astrit 21 Dhj 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: rr. Rexhep Krasniqi
Sipërfaqe: 650 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Pershkrimi i shtepis
Shtepia gjendet ne lagjen Kalabria-Emshir , rruga "Rexhep Krasniqi".
Shtepia eshte 2 kat
Kati i pare- nje dhome e madhe e pritjes,1 kuzhin dhe 1 banjo/wc,
Kati i dyte -3 dhoma gjumi dhe banjo/wc+ tavani dhe podrumi.
Vendi ne pergjitsi permban 650m2 .
Qmimi eshte 210.000 EUR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim