Shitet shtepia ne qender te Qafa

Shitet nga: Enver 10 Shk 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Josip Rela 15
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia urgjent te Qafa me etazh P+1 me siperfaqe 200 m2,ku ka dysallone dy dhoma te fjetjes kuzhine te madhe me dhome te dites ,dy banjo,dy koridore ,dy ballona para e mbrapa si dhe terasen emadhe perpara.Ne vazhdim ka nje garazhe te rregulluar njeobjekt tjeter banimi me te vogel me hyrje te vecant si dhe shupen tash e rregulluar per lende te ngurta.Shtepi ka dalje ne dy ane ka shf Meto Bajraktari se dhe ka rr e UCK.Informata me te hollesishme permes adreses elektronike apo viberit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim