Shitet shtepia ne qender te prishtines

Shitet nga: Burim 05 Gsh 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shes shtepin ne qender te prishtines, prona ka dokumentacion te rregullt.
Ka lokal mbi 60m2 dhe 2 kate banim.
Per detaje shtes mund te me kontaktoni ne
+38649231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim