Shitet shtepia por edhe leshohet me qera ne Pris..

Shitet nga: Ismail Beqiri 25 Shk 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

78 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepija ne rrugen Sheshi i Arberit ne Prishtine .Eshte 3 kateshe me 8 ari truall . Eshte e banueshme me 6 dhoma 2 sallona 3 banjo . Nuk ka lageshti eshte shume e pershtatshme per banim . Ka kanalizim ujeshelles dhe nje bunar .kati ipare ekahymjen e veqante Leshoj poashtu edhe me qera shtepin.Shtepia ika te gjitha dokumentat ne emrin tim.per informata metehollsishme kontaktoni ne numron 044295156
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim