Shitet shtepia te MILLENIUMI I 3 ne MATIQAN me 5..

Shitet nga: Petriti 03 Maj 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepia posedon rreth 300m2 dhe 5 ari trull ne total dhe ka ket renditje;
KATI I PARE;
Qendrimin ditor, tryezarin dhe kuzinen
Nje dhome gjumi
Nje korridor
Nje banjo
KATI I DYT;
Tri dhoma gjumi
Nje korridor
Nje banjo
Shtepia eshte ndertim i vrazhde dhe i ka te vendosura vetem dritaret
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim