Shitet shtepia tre kateshe ne Peje

Shitet nga: Sali Raci 22 Qer 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia prej 356 m2, e cila i ka 6 dhoma gjumi dhe nje sallon sebashku me kuzhine prej 11m2 si dhe ne katin 0 ka dy dyqane dhe nje podrum afer qendres ne Peje.

Shtepia gjendet ne rrugen Fatmir Ukaj - Lagjja Taphone- tek stacioni i veterines ne Peje, 5 minuta lerg qendres se qytetit ne kembe.

Per informata tjera mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni +377 45 350 455.

Cmimi eshte i negociushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim