Shitet shtepia villa ne veterrnik

Shitet nga: Shpia villa 10 Tet 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

255 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia villa ne veterrnik mrapa grandstores ne lagjen janina shtepia asht dy katshe ka pes ari aborr dhe poseson bunar.shtepia ka kto karalteristika ne katin e dyt ka kater dhoma gjumi ka dy ballkona dhe nji banjo te madhe dhe koridor te madh ne katin e par ka sallon te madh nji dhom gjumi nji banjo 2 shpajsa dhe kuzhinen. Shtepia asht e ndertune me material te fort dhe me mobile te ardhura nga belgjika. Vlen te ceket se ne ket rrug vetum 6 shpia kan hymje dhe dalje nuk mundet gjdo kush me ardh knej se asht rrug pa dalje qmimi 255 mij ero por marr banes ose ndonje lokal ne kompenzim por tjerat te holla.ju flm per mitkiptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim