Shitet shtepia

Shitet nga: Ekrem Ramadani 26 Sht 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Saki Mani
Sipërfaqe: 168 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne Prishtine. Shtepia eshte 3 kateshe dhe posedon 4 ari oborr si dhe garazh per veture. Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim