Shitet shtepia

Shitet nga: Pajazit 24 Tet 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Sofali
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia (e stilit townhouse) ne Sofali. Shtepia eshte ne gjendje te perkryer. Ka 4 dhoma gjumi, 2 dhoma te ndejes, 2 kuzhina dhe 3 banjo. Ka ngrohje qendrore me pelet, dru dhe rryme. Dyshemete jane me parket. Ka garazh dhe oborr. Per me teper ju lutem telefononi ne 044 161 135.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim