Shitet shtepia

Shitet nga: Nazif Sylaj 01 Shk 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne lagen e Matiqanit ne rrugen Isa Kastrati. Shtepia eshte tri kateshe me dy hyrje te veqanta dhe ka 6 ari truall. Eshte e paisur me rryme, ujesjelles dhe kanalizim. Kati i pare i shtepise eshte i gatshem per banim, ndersa katet e tjera jane te pa renovuara ( jane te ndertuara vetem puna e vrazhde). Te interesuarit le te lajmerohen ne numrat e telefonit 044314888, 049314888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim