Shitet shtepia

Shitet nga: Sevdaim 23 Shk 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: Hajvali
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia me 5 ari
Shtepia esht 3 kate dy jon te banushme ndersa kati i tret esht i pa banushem
ka dhe garazhd 8 me 4
shtepia esht ne emrin tim behet meni her perkthimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim