Shitet shtepia

Shitet nga: arsim 25 Pri 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 230 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepia e ndertuar ne 3ari ne fund te vitit 2009
Shtepia ka 5 dhoma gjumi 2 banjo garazh ka gjith infrastrukturen rryme,kanalizim,uje 24h,transportin publik(3A)nje min larg shtepis,3 min qerdhja publike,4min transporti I autobusit publik(4),Qendrene mjeksis familjare 6 min, dhe shkollen Mitrush Kuteli 7 min ne kembe.
Kontakti Arsim Ajeti
tel.+377 44 175 652
E-mail arsjet@hotmail.com
PA NDERMJETSUES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim