Shitet shtepiija prapa Ministris se Shendetesis

Shitet nga: afrodita 18 Maj 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Ne qender te Prishtines (Arberi) shitet shtepija e vjeter me 7.72 ari troll, me rruge te asfaltuar perpara dhe mbrapa shtepise,me parking te bollshem , dhe ifrastruktur komplete.E pershtashme per perfaqesi, ambasade ,hotel, per banim etj. Cmimi me marveshje.
tel 044 80 67 80
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim