Shitet shtepija Me qmim te super volitshem

Shitet nga: Zeqir lekaj 23 Jan 02:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Rr. Butrinti Nr. 7
Sipërfaqe: 162 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepija esht e ndertuar 2004.
ka nje shiqim teper dominues mbi prishtinen
Esht e Rrethuar ne form te nje Ambasadeje te vogel
Gjendet ne Tasligjen 2 Rr. Butrinti Nr.7
5 min kemb nga qendra
Esht e mobiluar
Ne katin e Par ka 2 dhoma gjumi , nje salon me kuzin,banjo dhe koridor
Ne katin e Dyt esht njejt si ne te parin,
Ka ne terac, vend parking per dy vetura
Shtepija esht pron Shqiptare gjithsesi, dhe perkthimi behet menje her, Mund te me kontaktoni ne sms ne ket numer dhe un do ju marr ne telefon, qe mos te shpenzoni Tel:++41797302222 apo Wiber: ++41782168444, Zeqir Lekaj ose Vllau Besniku : 0038649871633.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim