Shitet shtepija afer ministris se shendetesis

Shitet nga: Avni 18 Gsh 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Rr zagrebit
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepija afer ministris se shendetesis, shtepija ka oborr dhe dy lokale ndaras nga shtepija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim