Shitet shtepija luksoze ne Veternik

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GeoFIX 20 Sht 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 480 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepija ne Veternik afer restorant Ariu
-Kati I
Dhome dite
Kuzhin
Banjo
-Kati II
1 Dhom te fjetjes me banjo dhe teras
2 Dhoma te fjetjes
2 Dhoma te fjetjes me terasa
2 Banjo
Podrum dhe Garazhd
Nxemje me naft ner granit.
Shtepija ka truall 8 ari e 20m2

Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjencioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim