Shitet shtepija princi i arbrit 105.000€ URGJENT

Shitet nga: AGIM 10 Shk 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
SHTEPIJA KA 4ARI DHE 250M KA LEJE DERTIMI UJ 24OR PER ME SHUM KONTAKTO NE TEL SHITET URGJENT URGJENT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim