Shitet shtepija rruga e bledit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GeoFIX 15 Shk 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga e Bledit
Sipërfaqe: 90 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepija 1 katshe rruga e bledit
-Dhome dite
-Kuzhine
-3 Dhoma te fjetjes
-1 Banjo
-Ballkon
-Garazhd per vetur
Munde te ndrrohet edhe me banes

Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim