Shitet

Shitet nga: Selim 24 Jan 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Hajvali
Sipërfaqe: 65 m2
Numri i kateve: Terren
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepija 65 metra katrore me dy ari truall ne Hajvali.Shtepija eshte pa kulme e paperfunduar me mundesi zgjerimi apo vendosje te katit te siperme.Shtepija ka infrastrukture komplete me uje rryme dhe kanalizim eshte i rrethuar dhe gjendet ne nje vend shum te bukur dhe te qete.Shtepija eshte me dokumentat ne rregull nga vet personi.Trualli eshte katrore dhe shum i pershtateshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim