Shitje apo nderrim me banese

Shitet nga: selim 16 Shk 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet shtepija ne Hajvali komuna e Prishtines .SHtepija posedon 3 ari truall .Kati i pare ka sallon 12 metra kuzhinee ndare dhome dite banjo dhe nje podrum ndersa kati dyte ka dy dhoma gjumi dhome per femije lavanteri teras e mbuluar .SHtepija eshte me dokumentacjon te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim