Shitje

Shitet nga: Bosko 23 Sht 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shes shtepije 128m me 40 ari pllac dhe 2 hektare toke. Bernicen e ulet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim