Shpija ne TIRANE

Shitet nga: arben 31 Mar 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepija api ndrrohet ne tirane ( nvaret nga marveshja) posedon 2 kate magazin dhe 2 kate banim. Gjithe hapsira e shtepis eshte 900 metra 2 dhe gjithashtu edhe oborri. Ka dalje ne dy pjeset e tiranes dhe asfalltin 10 metra. Ka vend per parking dhe gjelbrim per pushim nen hije te kivit dhe me 2 kuzhina verore. Ndrrimi behet me banesa ne tirane apo prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim