Shpija ne qendren e Prishtines

Shitet nga: Mehaz 17 Tet 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 750 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Urqend Shitet shtepija te premrndorja por bal Shkoles. Fillore Ilirija. Me 2 lokale kati i par dhe kati i 2 secili lokal i ka 150m katror dhe 2 kate tjera secili 150m katro vedbanimi, edhe 100m katror del ni kat porfuni kulmit. Projekti i ka 5 kate. Mundeni te shkoni vet :).... Por mashum Informat me kontaktoni ne Telefon +4368184856140. Ju lutem vetum blerje seriose. Projekti. Osht i parapam por Familie te madhe. Urqend 650.000.00,- i bisedushum fotot mas interesit mundemi mas @gmai.com ose viber tel....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim