Shtëpi

Shitet nga: Besnik 25 Sht 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga Naser Hajrizi - Taslixhe IV
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Laxha: Taslixhe IV/ Rr. “Naser Hajrizi” - PRISHTINË

Shes shtëpinë në Taslixhe IV/ Rr. Naser Hajrizi në Prishtinë. Shtëpia është e ndërtuar në truallin, në sipërfaqe 4.70 ari. Shtëpia ka sipërfaqe 120 m² dhe podrum 40 m². Shtëpia/ trualli është i rrethuar, posedon infrastrukturën rrugore, kanalizimin, ujësjellësin. Gjithashtu, në truall është i ndërtuar edhe bunari – përveç ujësjellësit.

Në këtë informatë, mund t’i shikoni pamjet, si: hartën se ku gjendet trualli/ shtëpia, pamje të shtëpisë, pamje të truallit/ oborrit dhe pamje të Taslixhes IV.

Çmimi: 120.000 Euro.

Numri kontaktues: 044 472 171
E-mail: besbuzhala@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim