Shtëpi 200m2 në shitje në lagjen TASLIXHE.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Taslixhe
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shtëpi 200m2 në shitje në lagjen TASLIXHE.
Shtëpia gjendet afër Rezidencës Gjermane, në një vend shumë të mirë banimi gjithashtu shtëpi e Renovuar dhe e gatshme për banim.
Shtëpia 3 (tre) katëshe:
Kati përdhesë:
1. Sallon
1. Kuzhinë me trepezari
1. Banjo
1. Shpajz
2. Ballkona
1. Garazhë
1. Depo në oborr

Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi
1. Banjo
3. Ballkona

Kati i II-të:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Verandë

ID e shpalljes: 30026

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim