Shtëpi 220m2në shitje në Matiqan te res PIKNIKU

Shitet nga: Agjencioni Metropoli 08 Maj 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Matiqan
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shtëpi 220m2në shitje në Matiqan ( afër res. PIKNIKU )
Shtëpi 220m2 dhe me 5 ari truall.
Shtëpia është 100 metra poshtë Restaurant PIKNIK.
Shtëpija ka këtë renditje:
5. Dhoma gjumi
1. Sallon
1. Kuzhinë
3. Ballkon
1. Garazhë
1. Podrum
Shtëpija kufizohet nga 3 anët me rrugë.
Nr kontaktues: 044261915/ 049864636 / 044735776
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim