Shtëpi 3 katëshe 320m2 ne Lagjen e Spitalit

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Sht 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia 3 katëshe në Lagjen e Spitalit (Te Princesha) me sipërfaqe 320m2 dhe ka 3 ari truall. Shtëpia ka 2 sallona me kuzhinë, 6 dhoma gjumi, 2 banjo, 3 ballkona, 2 korridora,1 garazhë dhe 1 bodrum. Shtëpia ka vendin dhe pe nxemje qendrore.Çmimi 145.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim