Shtëpi 300m2 në Veterrnik, afër Univ. Rezonanca

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 16 Shk 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Veterrnik
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shtëpi 300m2 në Veterrnik, afër Universiteti Rezonanca.
Shtëpia është e ndërtuar në 5 ARI truall dhe është e punuar me standare të larta dhe shumica e marterialit është e ardhur nga Zvicrra, si instalimi i ujit, rrymës dhe disa pajisjev tjera.
Shtëpia ka dy kate dhe nje podrum.
Podrumi:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Vesheraj
1. Shpajz
1. WC
Kati përdhesë:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Koridor
Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. Koridor
1. Ballkon
Shtëpia ka edhe Kulmin i cili është i shfrytëzueshëm mirë.

ID e shpalljes: 30009

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim