Shtëpi 324m2, në shitje në Matiqan-me LEJE NDËRTIM

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR   235 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Matiqan
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shtëpi 324m2, në shitje në Matiqan-me LEJE NDËRTIMI.
Shtpia gjendet afër stacionit 3A të autobusëve në lagjen private. Shtëpia ka 3 Ari Truall si dhe ka Fletë Poseduese (KA LEJE NDËRTIMI).

Shtpia ka gjithsej 3 kate ku përfshihen:
Podrumi:
2. Garazha
1. Kuzhinë verore
1. Dhomë
1. Depo

Kati përdhes:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi (me banjo)
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon

Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi (njëra master bedroom)
2. Banjo
1. Teras (në dhomë gjumi)

Shtpia i ekspozohet ndriqimit natyral nga lindja deri në perëndim të diellit, ndërsa pozicioni I mundëson pamje panoramike të malit përballë (pasi që nuk pengohet nga ndërtimet)
Shtpia është e ndërtuar nën mbikqyrje complete të arkitektit si dhe ka dosjen e shtpisë për gjithë cfarë është punuar dhe investuar.
Uj 24 or (+rezervaruji) si dhe pusi për ujitje.
Pranohet edhe kompesim (banesa në kate të ulta 1-2).

ID e shpalljes: 30011

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim