Shtëpi luksoze në lagjen Qëndresa

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 17 Mar 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

610 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Veternik, Lagjja Qëndresa
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtëpi luksoze në shitje në lagjen Qëndresa.
Shtëpia ka gjithsej 250m2, ka 3 ari truall dhe është 3 katëshe.
E ndërtuar me një plan të veçantë dhe gjithashtu me investime ekstra, ku përfshihen: Mobilim luksoz, Sistemi i ngrohjes dhe ftohjes së shtëpisë (sistem Austriak) TERMIK, Kamin, Hapësira banuese e shtruar tërësisht me Mermer, Fasadë e punuar me gurë, Bunar, Dekorim me mermer të veçantë, Drita LED, Interfon me kamerë në çdo kat, Oborr ekstra ku përfshihen Fontana si dhe dekorime me detaje Antike si dhe Bazeni në katin e III-të ku është i vendosur edhe Grilli.
Shtëpia ka këtë renditje:
Kati i I-rë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Dhomë gjumi
1. Banjo
1. Depo (që shfrytëzohet per sistemin e ngrohjes dhe ftohjes)

Kati i II-të:
3. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. Terasë

Kati i III-të:
1. Bazen
1. Terasë
1. Banjo

ID e shpalljes: 30025

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim