Shtëpi me 10 Ari Truall

Shitet nga: Rilind 28 Gsh 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: Lagjja MATI 1
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shes shtepine me 400 m2 hapsire banimi / 8 dhoma me truallin me 10 Ari sipërfaqe ne MAT 1 pas xhamisë së Lagjes.
Trualli i ka komplet dokumentet me te njejtin pronar qe nga viti 1985 dhe i kompletuar me infrastruktur banimi duke perfshire Rrymen, Kanalizimin dhe Ujin.

Kemi fleten poseduese dhe bartja behet menjehere ne momentin e nenshkrimit te kontrates.
Ndrrime NUK bejme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim