Shtëpi me komplot Ulët Brnici

Shitet nga: Dejan 03 Mar 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shtëpi e 160 metra katrore ka një të 14.700 m2 gjitha detyrimet dhe taksat e paguara
Shtëpia është e vendosur në fshatin Dona Brnjica
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim