Shtëpi me qera në Lagjen Marigona CAPITAL RING

Shitet nga: sadat 18 Sht 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shtëpi me qera në Lagjen Marigona

Kemi shtëpi me qira në Lagjen Marigona, nga 210-360m2 që ndodhet afër autostradës Prishtinë-Shkup, në kilometrin e 8 në jugperëndim të Prishtinës.
Marigona Rezidence është një lagje moderne, ku banorët kanë të gjitha shërbimet, me hapësira të mëdha të gjelbëruara (mbi 70 % e sipërfaqes), me kënde lojërash për fëmijë, me palestra sportive...
Ajo çfarë është më e rëndësishmja banorët e Lagjes Marigona bëjnë një jetë të qetë, larg zhurmës së përditshme të qytetit.
Urdhëroni në Capital Ring, ne do t’iu sigurojmë shtëpinë që dëshironi – shtëpinë ku do të ndjeheni komod, ku do të pushoni të qetë dhe të jeni të ç’lodhur për ditën e nesërme!

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim