Shtëpi me qera ne Veternik Lagjen Janina

Shitet nga: Personi Kontaktues 21 Maj 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shtëpi me qera ne Veternik "Lagjen Janina", 310m2,me 3.7 ari oborr, me 3 dhoma gjumi, 1 dhom pune, extra e mobiluar,gjithashtu ne kuader te shpis gjindet, Garazha dhe podrumi, Vetem per stafin nderkomtar

çmimi sipas marrveshjes

Te peshku i artë: ID e produktit :49687
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim