Shtëpi me qera

Shitet nga: Shefqeti 05 Shk 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Lëshoj me qera shtëpinë e cila gjendet në lagjen e Muhagjerëve në afersi të Ambasadës Zvicerane. Shtëpia është P+1,Përdhesa posedon dhomën e ditës +kuzhinën,ndësa kati tri dhoma gjumi ,një kuzhinë më të vogël dhe dy banjo. Posedon nxemje qendrore dhe ujë 24 orë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim