Shtëpi me qira

Shitet nga: Buli 18 Shk 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Lëshoj me qira 2kate të shtëpisë, Kati i I-rë ( i parë) ka dy Dhoma gjumi, Sallon me kuzhinë, Banjo.
Kati i 2-të (dytë) një Dhomë gjumi, Sallon me kuzhinë, Banjo dhe një Ballkon, të dy katet kanë hyrje të veqantë.
Cmimi i dhënë vlenë për Kat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim