Shtëpi në Golem

Shitet nga: Albion 08 Maj 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Golem
Sipërfaqe: 140 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne Golem.
Shtepia eshte me dy hymje,ka dy kat me mundesi ndertimi te kateve te tjera me te larta.

Kati i pare: 4 dhoma te fjetjes,2 banjo dhe dy kuzhina.
Kati i dyte: 4 dhoma te fjetjes, 2 banjo,2 kuzhina dhe 4 terasa.

Shtepia eshte 500m larg plazhit dhe është në një vend të qetë banimi.

Ofrojm edhe mundesine e ndrrimit me banes në Prishtinë.

Çmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim