Shtëpi ne Shitje në Taslixhe IV në Prishtinë.

Shitet nga: Personi Kontaktues 01 Qer 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shtëpinë ne Shitje në Taslixhe IV në Prishtinë. Shtëpia është e ndërtuar në truallin, në sipërfaqe 4.70 ari. Shtëpia ka sipërfaqe 120 m² dhe podrum 40 m². Shtëpia/ trualli është i rrethuar, posedon infrastrukturën rrugore, kanalizimin, ujësjellësin. Gjithashtu, në truall është edhe bunari – përveç ujësjellësit.

çmimi Sipas marrveshjes

Te peshku i artë: ID e produktit :79486

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim