Shtëpi përball Tauk Bashqes N.SH. "AKS AGENCY"

Shitet nga: NSH. "AKS AGENCY" 31 Krr 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtëpia ka 500m2 me 7 ari toke dhe gjendet në rrugën Ismajl Ismajli ( ish Bledi II ), përballë Taukbashqes dhe afër parkut Gërmia. Shtëpia është trikatëshe dhe ka sistem banesor me një hyrje kryesore që të dërgon në tri hyrje të kateve veç e veç. Secili kat ka mbi 150 m2 dhe është në tri nivele i kompletuar deri në detalet e imëta.
Çdo kat është një banesë në vete (me rrymë, ujë dhe sistem te nxemjes të ndara për çdo kat) dhe çdo kat ka edhe sistemin për ujë rezervë (edhe pse tek ne nuk ka kurrë reduktime të ujit).
Gjithashtu shtepia ka podrumin prej dy dhomave 40 m*2, tri garazha, dhe hapsire jasht garazhave per tri vetura tjera.

Me respekt
Agjencioni për Patundshmëri
N.SH. "AKS AGENCY"
Tel. 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim