Shtëpi prej 300m2 në lagjen Aktash

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 16 Shk 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Rinovuar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shtëpi 300m2 me qira apo në shitje në lagjen Aktash.
Shtëpia gjendet 1 rrugë më poshtë se Universiteti Iliria, në nja lagje shumë të qetë.
Shtëpia ka gjithsej 3 kate (Podrumi, Përdhesa si dhe kati i Parë) dhe ka gjithsej 4.3 Ari truall.
Shtëpia është e ndërtuar në vitet ’70-’80 mirëpo është e rindërtuar dhe e renovuar në vitin 2010.

ID e shpalljes: 30012

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim