Shtëpi te Kolovica e re

Shitet nga: Asllan Makolli 16 Shk 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

87 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shes shtepin ne prishtin ne kolovic te re me shtat ari dy katshe ka pamje te mir kah qyteti dhe shihet krejt prishtina kati i par eshte sallon i madh dhe ni banjo plus kuzhina ndersa kati i dyt ka tri dhoma dhe ni banjo me dy ballkona te ndhaj me mundsi ndarje shtepi me 3.5ari me qmim prej 73000eose veq 3.5ari ka 7000per ari ose komplet me 7ari 87000ero eka edhe nxemjen qendrore me infrastruktur te plot dhe pronar shqiptar me mundsi perkthimi menihere
tel.044240090
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim