Shtëpia 140m² në 4.37 ari truall në Hajvali

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Hajvali
Sipërfaqe: 140 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia 140m2, në 4.37 ari vend, në Hajvali. Shtëpia është ndërtuar në vitin 2004 dhe është punuar me material të cilësisë së lartë, ku të gjitha instalimet dhe pajisjet janë nga Holanda, ka izolim shumë të mirë, e punuar extra me tulla të kuqe, nxemja është me klimë në tërë objektin, ka ujin 24 orë, garazhën për veturë dhe oborrin e rregulluar.
Shtëpia është dy katëshe dhe shumë komode, ka hapësira të mjaftueshme dhe të organizuara mirë.
Kati i parë:
- qëndrim ditor me kuzhinë e trapezari, 1dhomë e gjumit, banjo
Kati dytë:
- 3 dhoma gjumi, koridori, ballkon
Posedon dokumentacion të rregullt pronësor.
Qmimi është 120.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim