Shtëpia 180m2 dhe 3 ari truall në Veternik

Shitet nga: A.L 19 Gsh 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

128 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtëpia gjindet në Veternik prapa Gorenjes, e sapo ndërtuar e rregulluar dhe e legalizuar, në truallin me një sipërfaqe prej 3 ari. Shtëpia dykatëshe ka një kuadrature te përgjithshme prej 180m2, është e gatshme për banim. E paisur me Uje, Kanalizim dhe se fundi është ofruar kablloviku i Ipko-s. Kati i parë ka 1 dhomë, sallonin, kuzhinën dhe banjon, ndërsa kati i dytë ka 3 dhoma fjetje, një dhomë ndeje me dritare të medha dhe banjon. Gjithashtu per kulm gjinden shkallet portative.

Mundesi nderrimi me banese te vogel deri ne 50 m2 ne Prishtine.

Nr kontaktues:
Mobil / Viber: +491738663726
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim