Shtëpia 2 katëshe 270m2 , 3.6 Ari Truall Mati 1

Shitet nga: Kosova Immobilien 19 Pri 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia 2 katëshe me 3.6 ari truall në lagjen Mati 1 (afër depos Perparimi),me sipërfaqe 270m2. Shtëpia ka sallon me kuzhinë, 4 dhoma të fjetjes ka 3 banjo, 2 korridora dhe ballkon. Shtëpia është në një vend të qetë banimi.Ndërtim i ri.
Çmimi: 160.000€044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim